Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

JM
car company

Dealer samochodowy, któremu możesz zaufać.

Robimy to co lubimy, łączymy biznes z pasją.

20lat na rynku

5.0ocena klientów

Doświadczenie

Początki naszej przygody z motoryzacją sięgają czasów Fiata 125p oraz Poloneza. Przez wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie na wielu markach, modelach oraz własnej skórze. Na rynku istniejemy od 20 lat i posiadamy spory wachlarz kompetencji dzięki czemu możemy doradzić Naszym klientom lub pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Czy to wszystko? Nie. Z każdym rokiem i nowymi modelami poszerzamy swoje horyzonty aby być na bieżąco z motoryzacyjnymi nowościami. Wychodzimy z założenia, że zawsze należy się rozwijać i dążyć do perfekcji co staramy się robić każdego dnia naszej działalności. Nasz trud i zaangażowanie zostały docenione przez naszych klientów co pokazują opinie w sieci. Dzięki temu zostaliśmy również ZWYCIĘZCĄ oraz laureatem plebiscytu branżowego w kategorii motoryzacja - ORŁY HANDLU 2020. Dziękujemy wszystkim Naszym klientom za wyrażanie swoich opinii na temat naszej firmy. Jesteśmy dumni, że nasz trud został doceniony. Jest to jednocześnie motywacja do pójścia o krok dalej i zawalczenia o kolejne tytuły w przyszłości.

Gwarancja

Na życzenie klienta, każdy sprzedawany u nas samochód może zostać objęty gwarancją w zewnętrznej firmie. Do wyboru pakiety: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy lub 24 miesiące. W zależoności od wybranego pakietu gwarancja obejmuje: zawieszenie, paski rozrządu, wały napędowe, klimatyzacja, turbo sprężarka, mechanizm różnicowy, silnik, alternator, skrzynie biegów, rozrusznik, komputer główny, obudowy, koło zamachowe dwumasowe, układ hamulcowy, układ chłodzenia oraz łańcuch rozrządu. Szczegółowe informacje na temat gwarancji uzyskacie Państwo w siedzibie naszej firmy.

Pasja

Najważniesze jest żeby robić to co się lubi dlatego czerpiemy przyjemność z prowadzenia naszej działalności. Łączymy biznes z hobby dzięki czemu uśmiech towarzyszy nam i naszym klientom po dokonaniu właściwych wyborów. Angażujemy się w 100% aby sprostać wysoko postawionej poprzeczce. Samochody to nasza pasja a zadowolenie klientów to priorytet.

Jakość

Wysoka jakość towaru i świadczonej obsługi to nasze drugie imię. Niski przebieg, pełna dokumentacja serwisowa, bogate wyposażenie, świetny stan pojazdów oraz unikatowe i limitowane edycje to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Swoją pozycję na rynku bazujemy na zaufaniu oraz długotrwałej relacji z naszymi klientami. Do każdego podchodzimy indywidualnie.

Szczegółowość

Diabeł tkwi w szczegółach. My o tym wiemy dlatego przykładamy wagę do drobiazgów. Każdy oferowany przez nas samochód jest dokładnie sprawdzany pod kątem technicznym i wizualnym. Nie ma mowy o niedociągnięciach w dokumentacji.

Opinie